UCD Urinary Calm

TROVET Urinary Calm, kompletní dietní krmivo pro dospělé kočky, které snižuje riziko vzniku urolitiázy a dodává kočkám klid

Receptura Urinary Calm pro dospělé kočky je navržena tak, aby nedocházelo k tvorbě nebo recidivě tvorby struvitu a šťavelanu vápenatého v moči. Krmivo také snižuje úroveň stresu.

Pro prevenci tvorby struvitu jsou přidány látky okyselující moč a snižující její pH na hodnoty 6,0 až 6,4. Krmivo obsahuje jen malé množství fosforu, jelikož se jedná o jednu ze složek, která se podílí na stavbě struvitu. S cílem snížit riziko tvorby šťavelanu vápenatého byly do receptury přidány přísady, které minimalizují produkci a exkreci šťavelanu.

Vyšší objem moči snižuje pravděpodobnost srážení krystalů struvitu i šťavelanu vápenatého. Pro podporu příjmu tekutin je v krmivu TROVET Urinary Calm mírně zvýšen obsah sodíku.

TROVET Urinary Calm obsahuje tři přísady, které zmírňují stres a tím i riziko vzniku felinní idiopatické cystitidy (FIC): výtažek ze zeleného čaje, hydrolyzát mléčné bílkoviny a tryptofan.

TROVET Urinary Calm je kompletní a vyvážené dietní krmivo na veterinární předpis, které kočky mohou dostávat celoživotně. Krmivo TROVET Urinary Calm je dostupné pouze ve veterinárních praxích.

 

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...

 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.