UCD Urinary Calm

TROVET Urinary Calm, kompletní dietní krmivo pro dospělé kočky, které snižuje riziko vzniku urolitiázy a dodává kočkám klid

Receptura Urinary Calm pro dospělé kočky je navržena tak, aby nedocházelo k tvorbě nebo recidivě tvorby struvitu a šťavelanu vápenatého v moči. Krmivo také snižuje úroveň stresu.

Pro prevenci tvorby struvitu jsou přidány látky okyselující moč a snižující její pH na hodnoty 6,0 až 6,4. Krmivo obsahuje jen malé množství fosforu, jelikož se jedná o jednu ze složek, která se podílí na stavbě struvitu. S cílem snížit riziko tvorby šťavelanu vápenatého byly do receptury přidány přísady, které minimalizují produkci a exkreci šťavelanu.

Vyšší objem moči snižuje pravděpodobnost srážení krystalů struvitu i šťavelanu vápenatého. Pro podporu příjmu tekutin je v krmivu TROVET Urinary Calm mírně zvýšen obsah sodíku.

TROVET Urinary Calm obsahuje tři přísady, které zmírňují stres a tím i riziko vzniku felinní idiopatické cystitidy (FIC): výtažek ze zeleného čaje, hydrolyzát mléčné bílkoviny a tryptofan.

TROVET Urinary Calm je kompletní a vyvážené dietní krmivo na veterinární předpis, které kočky mohou dostávat celoživotně. Krmivo TROVET Urinary Calm je dostupné pouze ve veterinárních praxích.

 

 

 
73
7417374
   
 • TROVET Urinary Calm UCD kočka Kód: 1188/200
  TROVET Urinary Calm UCD kočka
  Skladem
  Kompletní dietní krmivo pro dospělé kočky . Receptura Urinary Calm pro dospělé kočky je navržena...

  65,18 Kč bez DPH
  73 Kč
  Značka: TROVET

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem